سومین دوره مسابقات سراسری قرآن ورزشکاران و جوانان کشور
زمینه مشارکت جامعه ورزشی لرستان در مسابقات قرآن فراهم شود

زمینه مشارکت جامعه ورزشی لرستان در مسابقات قرآن فراهم شود

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به شرکت ۲۰۰ نفر از ورزشکاران و جوانان لرستانی در سومین دوره مسابقات قرآن‌کریم ورزشکاران و جوانان، گفت: امید است با اطلاع‌رسانی به‌موقع شاهد مشارکت هرچه بیشتر جامعه ورزشی استان در چهارمین دوره مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان باشیم.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، علی‎یاور عزیزپور، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان امروز سه‌شنبه، ۳۱ مردادماه در مراسم تجلیل از منتخبان مرحله استانی مسابقات قرآن‌کریم ورزشکاران و جوانان لرستان که در محل سالن جلسات اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد، گفت: این‌که شما ورزشکاران و جوانان در مسابقات قرآن شرکت کرده‌اید یک سعادت برای شماست.
وی با بیان این‌که قرآن‌کریم مقدس‌ترین مقدسات ماست، افزود: قاریان و حافظان باید علاوه بر توجه به ظاهر قرآن به محتوای قرآن نیز توجه ویژه داشته باشند چراکه قرآن لایه‌های فراوانی دارد و برای پی بردن به عمق آن باید در این کتاب آسمانی تفکر و تدبر کرد.
عزیزپور با اشاره به شرکت ۲۰۰ نفر از ورزشکاران و جوانان لرستانی در سومین دوره مسابقات قرآن‌کریم  ورزشکاران و جوانان، حمایت مادی و معنوی خود از برگزاری این مسابقات را اعلام کرد و ادامه داد: امید است روزی فرا برسد که شاهد مشارکت هرچه بیشتر جامعه ورزشی استان در این مسابقات قرآن باشیم کمااینکه در دومین دوره از مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان تعدادی از شرکت‌کنندگان لرستانی در مرحله کشوری خوش درخشیدند و رتبه‌‌های خوبی برای استان چه در بخش کارکنان و چه جوانان و ورزشکاران کسب شد.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: برای تجلیل از منتخبان مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان منتظر منابع سازمانی نماندیم و با استفاده از سایر منابعی که در اختیار بود امروز از این منتخبان تجلیل می‎کنیم.