سومین دوره مسابقات سراسری قرآن ورزشکاران و جوانان کشور
برگزاری سومین دوره مسابقات قرآن‌ اداره ورزش و جوانان استان تهران

برگزاری سومین دوره مسابقات قرآن‌ اداره ورزش و جوانان استان تهران

سومین دوره مسابقات قرآن‌ کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره ورزش و جوانان استان تهران، در تاریخ‌های ۲۱ و ۲۲ شهریور‌ماه برگزار می‌شود.

اکرم اشرفی، رئیس گروه فرهنگی آموزش و پژوهشی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش جوانان استان تهران در گفت‌وگو با خبرگزای بین‌المللی قرآن(ایکنا) با اعلام این خبر گفت: سومین دوره مسابقات قرآن‌‌‌‌‌ کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره ورزش و جوانان تهران، ۲۱ و ۲۲ شهریور‌ماه در اداره‌کل ورزش و جوانان استان تهران به نشانی میدان بهارستان، روبروی بیمارستان طرفه، کوچه استقلال برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مرحله شفاهی مسابقات به صورت مجزا روز سه‌شنبه ویژه آقایان با حضور ۷۰ نفر و چهارشنبه برای بانوان به تعداد ۶۰ نفر برگزار می‌شود.

اشرفی افزود: این دوره از مسابقات در رده سنی ۱۵ تا ۲۹ سال ویژه ورزشکاران و جوانان و رده سنی آزاد ویژه کارکنان، از ۱۰ شهرستان استان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس گروه فرهنگی آموزش و پژوهشی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش جوانان استان تهران گفت: متسابقان در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ ۱۰ جزء، حفظ یک جزء، تفسیر موضوعی و حفظ احادیث موضوعی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

 

وی به اسامی داوران اشاره ‌و تصریح کرد: در بخش آقایان سید‌محسن مدنی، داوود جعفری، محمد رضا رحمانی، در بخش بانوان، نسرین ستاری، زینب آقایی، عسراء آقایی و فاطمه صریحی نژاد این دوره از مسابقات را داوری خواهند کرد.

اشرفی در پایان خاطر‌نشان کرد: نتایج مسابقات در هفته آینده اعلام و مراسم اختتامیه متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.