سومین دوره مسابقات سراسری قرآن ورزشکاران و جوانان کشور
اسامی برگزیدگان مسابقات قرآن ورزشکاران استان مرکزی اعلام شد

اسامی برگزیدگان مسابقات قرآن ورزشکاران استان مرکزی اعلام شد

نتایج مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان استان مرکزی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، نتایج مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآن اداره‌کل ورزش و جوانان استان مرکزی اعلام شد.
در رشته حفظ یک جزء؛ در بخش کمتر از ۱۵ سال مهدیه رضایی، مهسا ابراهیمی و سهیلا یوسفی رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند در بخش ورزشکاران بالای ۱۵ سال نیز سهیلا حسیخانی، زهره ذوالفقاری و زهرا صحرایی اول تا سوم شدند و محیا حاصلی در بخش کارکنان اول شد. در گروه برادران نیز در بخش ورزشکاران کمتر از ۱۵سال محمد مهدی کریم، در بخش ورزشکاران بالای ۱۵ سال مرتضی رحمانی رتبه اول را کسب کردند.
در رشته تحقیق؛ در بخش ورزشکاران کمتر از ۱۵ سال حدیثه مهدوی نیا، نرجس حاج علی بیگی و نرگس عزیزی رتبه‌های اول تا سوم، در بخش ورزشکاران بالای ۱۵سال فاطمه قاری، فائزه فرحی و مریم ناطقی اول تا سوم و در بخش جوانان رشته تحقیق شیما احمدی و نازنین فاطمه شفیعی اول و دوم شدند، در  گروه برادران این رشته نیز؛ در بخش جوانان محمد محمدی اول شد. در بخش ورزشکاران کمتر از ۱۵ سال علیرضا جمالی، در بخش ورزشکاران بالای ۱۵ سال کریم بیانی و در بخش کارکنان علی اوسط کرمی اول شد.
در رشته حفظ ۱۰ جزء؛ در بخش جوانان فهیمه جفرسته، طیبه اکبری و مرضیه رضایی حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند. در گروه برادران نیز رضاد نادی اول شد.
در رشته ترتیل؛ در بخش جوانان عادله شیخی، زینب صابری و فاطمه دلارام روان بخش رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در بخش ورزشکاران بالای ۱۵ سال نیز رتبه‌های اول تا سوم به طاهره ملایری، زهرا فرامرزی و مهدیه قاسمی رسید. در گروه برادران نیز در بخش ورزشکاران بالای ۱۵ سال محمد شریفی، در بخش جوانان مهیار قاسمی و در بخش کارکنان علی عظیم زاده رتبه برتر را کسب کردند.
در رشته حفظ احادیث موضوعی؛ در بخش جوانان فاطمه شبانی و حدیث السادات سجادی رتبه اول و دوم را کسب کردند. در بخش ورزشکاران بالای ۱۵ سال این رشته نیز الهام رمضانی و عطیه السادات سجادی، و در بخش کارکنان نسرین حقدادی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند، در گروه برادران در بخش ورزشکاران نیز عرفان طهماسبی و مرتضی رستم پور و در بخش کارکنان علی دری حائز رتبه‌ برتر شدند.
در رشته تفسیر موضوعی؛ در بخش ورزشکاران هدی کارونی و زهرا چراغعلی نفرات اول  و دوم و منصوره چراغعلی در بخش جوانان حائز رتبه اول شد. در گروه برادران در بخش ورزشکاران زیز ۱۵ سال نیز حمیدرضا علی وردی لو و یونس حسینی آشتیانی اول و دوم شدند در بخش ورزشکاران بالای ۱۵ سال محمد کاظم ربیعی، سید رضا میر هاشمی و هادی آشتیانی عراقی حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند. در بخش جوانان نیز امیر حسین صفدری و محمد زینعلی حائز رتبه برتر شدند و محمد عطاری نیز در بخش کارکنان رتبه اول را کسب کرد.