سومین دوره مسابقات سراسری قرآن ورزشکاران و جوانان کشور
آزمون شفاهی مسابقات قرآن ورزشکاران در زنجان برگزار ‌می‌شود

آزمون شفاهی مسابقات قرآن ورزشکاران در زنجان برگزار ‌می‌شود

معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ۲۱ مهرماه سالجاری آزمون شفاهی سومین دوره مسابقات قرآن کریم ورزشکاران، جوانان و کارکنان در زنجان برگزار می‌شود.

احمد شیرودمیرزایی، معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، اظهار کرد: روز گذشته جمعه ۱۴ مهرماه بخش کتبی سومین دوره مسابقات قرآن کریم ورزشکاران، جوانان و کارکنان در زنجان برگزار شد.

 

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود، افزود: سومین دوره مسابقات قرآن کریم جوانان ویژه سنین ۱۵ تا ۲۹ سال برگزار می‌شود و در بخش شفاهی این مسابقات شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حرفظ یک جزء و ۱۰ جزء و در بخش کتبی شامل حفظ احادیث موضوعی و تفسیر موضوعی است.

 

شیرودمیرازیی گفت: مسابقات ورزشکاران در رده سنی زیر ۱۵ سال تنها در رشته قرائت تحقیق و حفظ ۱۰ جزء قرآن برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای دریافت کتب و جزوات مربوط به مسابقات به سایت tartil.ir مراجعه کنند.

 

معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: آزمون شفاهی در ۲۱ مهرماه در محل خانه جوان استان زنجان واقع در وحیدیه خیابان سوم شعبان روبه‌روی تالار ستاره شهر برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۴۶۸۰۸۳ نیز تماس بگیرند.